Zdjęcie: Pixabay

Wasze regały uginają się od książek? Nie macie już gdzie trzymać płyt? A może po prostu chcecie mieć u siebie coś nowego? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedzieliście „tak”, to przyjdźcie w piątek (10 maja) na kiermasz w RIK-u.

Z Rzeszowskim Inkubatorem Kultury działającym w budynku Estrady Rzeszowskiej (ul. Jagiellońska 24) jest tak, że najpierw robią wyprzedaż garażową, a potem biorą się za kiermasz. I dobrze, bo na RIK-owym kiermaszu będzie można kupić i książkę i płytę.

Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu spotkań „Dobry wieczór”, podczas którego odbywają się projekcje filmów, slajdowisk, prelekcje, panele dyskusyjne i inne atrakcje, które mają być inspiracją do robienia w życiu rzeczy z których możemy czerpać radość .

Kiermasz w RIK-u odbędzie się 10 maja (piątek) o godz. 17:00. – Będziecie mieli szansę nie tylko wymienić się przyniesionymi przez siebie dobrami. Możecie je sprzedać chętnym nabywcom lub oddać – zachęca do udziału w kiermaszu Artur Kawa z RIK-u.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Rzeczy przyniesione na wymianę lub sprzedaż nie mogą być zniszczone, ani uszkodzone
W trakcie kiermaszu zaplanowano także pokaz filmów krótkometrażowych Total Records o kultowych okładkach płyt m.in. „Between the Buttons” The Rolling Stones czy „London Calling” The Clash.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama