20-letni mężczyzna zginął w wypadku, do jakiego doszło dzisiaj w nocy w Dobkowicach w powiecie jarosławskim. Kierowca audi A3 uderzył w przepust i dachował.
[Not a valid template]
Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, do wypadku doszło tuż po godz. 1:00.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni kierujący audi A3 zjechał na przeciwny pas drogi, następnie do rowu i uderzył w ogrodzenie posesji. Potem samochód wjechał na teren posesji i tam uderzył w słup, a następnie dachował.
W wypadku zginął pasażer auta 20-letni mieszkaniec gminy Chłopice. Pasażerem była również 17-latka z powiatu przemyskiego. Ona i kierowca z gminy Chłopice trafili do jarosławskiego szpitala.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy audi. 18-latek był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało 20-latka zabezpieczono do badań.
Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu.
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.






![Podkarpacie w ogniu. Ponad 200 pożarów w jeden weekend, strażacy biją na alarm [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-traw-tarnawiec-rzuchow-218x150.jpg)























![Odnowiona hala sportowa w Rzeszowie już otwarta. Inwestycja kosztowała 450 tys. zł [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/hala-sportowa-sp16-rzeszow-218x150.jpg)



![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)







![Problem kierowców na ul. Krakowskiej. Jazda na suwak tylko w teorii [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/unnamed-218x150.jpg)
![Technologia jak z filmu Sci-Fi przy tunelu na S19 w Babicy [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/hhh-218x150.jpg)



