Policjanci pracują na miejscu wypadku przy ulicy Lisa Kuli w Rzeszowie. Kierowca audi potrącił na przejściu dla pieszych 45-letnią kobietę.

Do wypadku doszło około godz. 9:15. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni kierowca audi na wysokości Galerii Graffica, nie zatrzymał się przed przejściem i potracił prawidłowo przechodzącą przez jezdnię kobietę.

– 45-letnia piesza przechodziła przez przejście przy zielonym świetle. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Kierowca audi (mieszkaniec powiatu jasielskiego) był trzeźwy. Na miejscu wypadku pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego. Zablokowany jest lewy pas ul. Lisa Kuli w kierunku al. Cieplińskiego. Utrudnienia potrwają jeszcze około 45 minut.

Wczoraj w Rzeszowie doszło do innego wypadku na przejściu dla pieszych. Na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Św. Michała Archanioła 20-letnia kobieta, która kierowała audi Q7, potrąciła 10-letnią dziewczynkę i 14-letniego chłopca. O wypadku więcej pisaliśmy TUTAJ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama