MIŚ sp. z o.o. poszukuje kierowcy autobusu. Oferta dotyczy zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za kierowanie autobusem na trasie Krosno-Strzyżów.
Oferta pracy – szczegóły
Stanowisko: kierowca autobusu
Warunki Pracy i Płacy
- Miejsce pracy: Ks. Jerzego Popiełuszki 78c, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie
- Zakres obowiązków: kierowanie autobusem na trasie Krosno-Strzyżów
- Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
- Wymiar etatu: 1
- Zmianowość: dwie zmiany
- Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
- Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
- Data rozpoczęcia: 01.09.2025
- Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
- System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
- Zawód: kierowca autobusu
Wymagania
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Inne wymagania: Prawo jazdy kat. D oraz kurs na przewóz osób
Dane Pracodawcy
- Pracodawca: MIŚ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Adres: Ks. Jerzego Popiełuszki 78c, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie
- Osoba do kontaktu: Robert Wilgos
- Numer telefonu: 601424507
- E-mail: Brak danych
- Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
- Język aplikacji: polski
- Wymagane dokumenty: CV
Pozostałe Dane
- Liczba miejsc pracy: 1
- Data ważności: 31.08.2025
Reklama
![Zaginął w styczniu, odnalazł się w leśnej ziemiance. Niezwykły finał poszukiwań 37-latka [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/zaginiony-ziemianka-kpp-jaroslaw-218x150.jpg)
![Podkarpacie w ogniu. Ponad 200 pożarów w jeden weekend, strażacy biją na alarm [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-traw-tarnawiec-rzuchow-218x150.jpg)





![Groźny pożar na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka z żywnością stanęła w płomieniach [ZDJĘCIA] pożar ciężarówki OSP Nawsie](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-ciezarowki-OSP-Nawsie-218x150.jpg)







![Rusza budowa obwodnicy Tyczyna za niemal 57 mln zł. To brakujące ogniwo trasy pod Rzeszowem [MAPA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/obwodnica-tyczyna4-218x150.jpg)
![Aquapark i “Park Przyszłości” w Rzeszowie. Miasto rusza z konsultacjami ws. inwestycji [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/aquapark-rzeszow3-218x150.jpg)
![Odnowiona hala sportowa w Rzeszowie już otwarta. Inwestycja kosztowała 450 tys. zł [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/hala-sportowa-sp16-rzeszow-218x150.jpg)














![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)



![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)






![Zaginął w styczniu, odnalazł się w leśnej ziemiance. Niezwykły finał poszukiwań 37-latka [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/zaginiony-ziemianka-kpp-jaroslaw-100x70.jpg)
![Podkarpacie w ogniu. Ponad 200 pożarów w jeden weekend, strażacy biją na alarm [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-traw-tarnawiec-rzuchow-100x70.jpg)

