Zdjęcie: Policja.pl

Lekarzom nie udało się uratować życia 44-letniego kierowcy, który w niedzielę doprowadził w niedzielę do dwóch wypadków w Przedborzu i Czarnej Sędziszowskiej. Mężczyzna zmarł w szpitalu. 

O wypadku w Przedborzu w powiecie kolbuszowskim policjanci zostali powiadomieni przed godz. 10:30. Do zdarzenia doszło na drodze w kierunku na Sędziszów Małopolski.

– Wstępnie ustalono, że kierowca forda maverick nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z volkswagenem touran. Na skutek zderzenia pojazdów, trzy osoby jadące volkswagenem zostały przewiezione do szpitala na badania – mówił Jacek Kocan z podkarpackiej policji.

Kierowca forda nie zatrzymał się i uciekł z miejsca wypadku. Kilka minut później spowodował kolejny, tym razem w Czarnej Sędziszowskiej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Uderzył tam w zaparkowaną na poboczu toyotę. Na szczęście w samochodzie nikogo nie było. Natomiast kierowca forda w nieprzytomnym stanie trafił do szpitala – dodawał Jacek Kocan.

Policjanci ustalali tożsamość kierowcy forda. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Wieczorem podkarpacka policja poinformowała, że mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama