Reklama

Do szpitala został przewieziony 10-letni chłopiec. Został wczoraj (21 września) w Rzeszowie potrącony na przejściu dla pieszych przez kierowcę lancii.

 

Do wypadki doszło przy skrzyżowaniu ulic Cieplińskiego i Piłsudskiego około godziny 18:00.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący lancią 56-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc ulicą Cieplińskiego, na rondzie skręcił w lewo w kierunku ulicy Krakowskiej. Nie zatrzymując się przed sygnalizatorem opuścił skrzyżowanie.

Kierowca potrącił 10-letniego chłopca przechodzącego przez przejście dla pieszych. Chłopiec z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci w związku z rażącym naruszeniem przepisów i spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

  1. Codziennie ktoś wymusza na mnie pierwszeństwo na scieżce rowerowej w Rzeszowie. Winna strzałka warunkowego skrętu i ludzie którzy nie wiedza ze od 2 lat po zmianie prawa drogowego rowerzysta jadący prosto po sciezce rowerowej ma pierwszeństwo nad skręcającym autem. A u nas trwa loteria. I nie raz mimo iż mam zielone strach jechać bo terenówka po 1.5/2 tony ma tak samo zielone 🙂

Comments are closed.