Zdjęcie: Oskar / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

Do szpitala trafił 76-letni mężczyzna, który był pasażerem autobusu MPK. Jego kierowca gwałtownie hamował, by uniknąć zderzenia z renault. 

Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 10:00 na al. Piłsudskiego w Rzeszowie. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca renault jechał lewym pasem ruchu w kierunku ul. Lwowskiej, zmienił pas na prawy i gwałtownie zahamował.

– Jadący za nim autobus MPK, by uniknąć zderzenia, także gwałtownie zahamował na skutek czego przewrócił się 76-letni pasażer. Mężczyzna trafił do szpitala – poinformował Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

16 KOMENTARZE

 1. A gdzie w okolicach ulic Podwisłocze i Kwiatkowskiego jest bus pas? Bo jeżdżę parę dobrych lat autobusem i kompletnie nie kojarzę.

 2. To co piszesz jest żenujące. Proponuję przed napisaniem czegokolwiek zastanowić się chwilę. Za to ja dostrzegam u Ciebie kompletny brak wyobraźni.

 3. Może to kompiuter pisał sam co ?
  i mu sie wszystko poprzestawiało albo to w ramach rozrywki – taki rebusik co ?
  ” mężczyzna który był pasażerem autobusu trafił do szpitala ” no i wszystko gra i buczy nie ?

 4. Kamera to odpowiedź na głupków? Jeżeli tak to powinni kierującym każdego szczebla ZTM i MPK postawić po jednej na stronę, z transmisją na żywo w internecie i linkami do każdego autobusu i gabinetu. Vide dziś, okolo 14, BUS pas wolny, a dwa autobusy ZTM blokują skrzyżowanie ulic Podwisłocze i Kwiatkowskiego, każdy 12 metrów, z kierunku Tesco. Jeden uprzejmy kierujący pojazdem miejskim zablokował dwa pasy ruchu – jeden na wprost, drugi do skrętu w prawo. Wypuścił Mercedesa z przystanku. Jak tak ma działać inteligentny system transportowy, działania policji, straży miejskiej oraz nadzoru ruchu, to dziękuję bardzo za wchłonięcie w miasto gminę Rzeszów innych sołectw.

 5. Odwrotnie to poprawił popełniający autor wypociny na portalu. Bo z dziennikarstwem niewiele pierwotna wersja, co do ciała, jak i słowa, ma wspólnego. No chyba że odwrotny to sam autor, to szacunek. Bo tak powalić twarzą na pysk artykułem gawiedź nierozumną, parafrazując klasyka – “to trza umić”. A jak widać gawiedź parafrazując “nie umi”. Przykro stwierdzić, poziom słowa pisanego w internecie padł twarzą na pysk.

 6. Jeśli kierowca Renówki zdążył zmienić pas przed autobusem i wyhamować ,pewnie po to by wjechać na wolne miejsce parkingowe a autobus nie najechał na jego tył, tylko gwałtownie zahamować to znaczy ,że kierowca autobusu nie powinien więcej siadać za kółko!

 7. “76-letni mężczyzna trafił do szpitala, który był pasażerem autobusu MPK”
  Tak zwany redaktorze. ile masz lat?
  Czy potrafisz przeczytać ze zrozumieniem napisany przez siebie tekst?
  A może w ramach wprawiania do zawodu, te teksty pisze dzieciak kogoś z redakcji?
  Bo to nadaje się tylko jako humor z zeszytów szkolnych 🙂

 8. “mężczyzna trafił do szpitala, który był pasażerem autobusu” czyli innowacyjna polszczyzna w wykonaniu pismaków z rzeszow-news.
  Parafrazując klasyka: jakie miasto, taki portal informacyjny.

 9. Kurcze szkoda że Stary Jelcz bez kamer. Dlatego nie hamował jak by miał kamery to najlepiej nie hamować a temu idiocie co zajechał mu drogę poskładała by się ta jego renóweczka jak Chińskie RZ i by się nauczył debil jeździć a pasażerom by się nic nie stało bo uderzenie by zniwelowało szarpnięcie lepiej niż ostre hamowanie.

Comments are closed.