Krzysztof Rachwał prosi o pomoc osoby, które były świadkami dzisiejszej (4 marca) stłuczki drogowej w Rzeszowie.
Pan Krzysztof napisał do nas list. Poniżej jego treść:
Zdarzenie miało miejsce dziś (4.03.2015) o godzinie około 12:20. Stałem na prawym pasie od strony wiaduktu Śląskiego (czarny Ford Fiesta), oczekując na zielone światło. Zostałem uderzony w tył pojazdu.
Niestety, nie potrafię wytłumaczyć mojego zachowania, nie wyszedłem z pojazdu, a po zmianie światła skręciłem w prawo w ulicę Cieplińskiego w kierunku przystanku autobusowego mając nadzieję, że sprawca (prowadzący ciemno-niebieskiego Opla) pojedzie za mną – pojechał jednak na wprost.
Policja została wezwana, zdarzenie zostało zaprotokołowane, jednak nie jest w stanie mi pomóc ze względu na brak szczegółowych danych o samochodzie sprawcy.
Zniszczenia w moim samochodzie widoczne po zewnętrznym oglądnięciu to uszkodzona tablica rejestracyjna oraz jej mocowanie, uszkodzone oświetlenie tablicy, uszkodzony tłumik oraz jego mocowanie, popękana płyta w bagażniku.
Jeśli ktoś widział zaistniałą sytuację i może udzielić jakieś informacje bardzo proszę kontakt.
Mój numer telefonu 796 452 331, krzysztof@rachwal.com.pl
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.






![Gigantyczny pożar i katastrofa samolotu przy granicy z Podkarpaciem. Trwa walka z żywiołem [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-roztocze-218x150.jpg)


![Wielki pożar lasu na Podkarpaciu. W akcji gaśniczej pomógł dron [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/pozar-cewkow-3-218x150.jpg)




![Tusk w Rzeszowie. Premier ogłosił, że Polska i Ukraina zbudują “armadę dronową” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/expo-ukraina-rzeszow-tusk-2-218x150.jpg)



![Biblioteka Nowa, czyli „MAKI”. Prezydent Fijołek ogłasza plany wielkiej inwestycji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/biblioteka-nowa-218x150.jpg)

![Kierowca z Rzeszowa pójdzie w ślady Roberta Kubicy? Wielka szansa Igora Polaka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/igor-polak-formula4-218x150.jpg)
![Dramatyczne starcie z prawami fizyki na łuku drogi. Kolejny wypadek motocyklisty [ZDJĘCIA] motocyklista](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/motocyklist-wypadl-z-drogi-03-218x150.jpg)
![Chmielnicki Sprint pod Rzeszowem. Każdy kierowca może wystartować, trwają zapisy [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/chmielnicki-sprint2026-218x150.jpg)







![Zrób zakupy i bezpłatnie sprawdź stan zdrowia. „Zdrowie pod Kontrolą” w sobotę w Galerii Rzeszów [ZDJĘCIA] zdrowie pod kontrolą galeria rzeszów](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdrowie-pod-kontrola-03-218x150.jpg)
![Ranking liceów i techników 2026. Jak wypadły rzeszowskie szkoły? [LISTA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/technikum-liceum-rzeszow-218x150.jpg)


![Rzeszów rozdaje pieniądze na zabytki. Kto dostał dotacje i ile? [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zabytki-rzeszow2026-218x150.jpg)


![Nowa atrakcja dla aktywnych w Rzeszowie. Trwają prace w lesie na Słocinie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/slocina-prace-las-218x150.jpg)

![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)




![Nowy mural lotniczy w Rzeszowie. W tle ważna inwestycja w przyszłość uczniów [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/05/mural-lotniczy-rzeszow-5-218x150.jpg)



