Reklama

Jarosławscy policjanci zatrzymali 32-letniego kierowcę fiata. Mężczyzna prowadził auto pod wpływem narkotyków. Pasażer samochodu w skarpecie schował 53 gramy marihuany.

Policjanci z komendy w Jarosławiu zatrzymali do kontroli kierowcę fiata punto w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia) w Pawłosiowie. Autem jechało dwóch 32-latków. Policjanci w trakcie kontroli wyczuli zapach palonej marihuany. Mieszkaniec Jarosławia, który był pasażerem, miał przy sobie niedopałek skręta.

Funkcjonariusze przeszukali samochód. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Od kierowcy z powiatu przemyskiego pobrano krew do badań na zawartość narkotyków w organizmie. Mężczyzna przyznał się, że palił marihuanę. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Już na komendzie funkcjonariusze przeszukali ubranie pasażera fiata. W jego skarpecie znaleźli trzy woreczki z marihuaną, co potwierdziły policyjne testery. Policjanci zabezpieczyli 53 g narkotyków. 32-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i udzielanie ich innej osoby. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zarzut posiadania narkotyków policjanci przedstawili także kierowcy fiata.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama