Reklama

Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Wesoła w powiecie brzozowskim. Kierująca fiatem seicento straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Samochód zatrzymał się do góry kołami w rzece.

[Not a valid template]

 

W sobotę (31 stycznia) przed godz. 11:00 dyżurny brzozowskiej komendy policji został powiadomiony o nietypowym zdarzeniu w Wesołej.

Jak ustalili policjanci, kierująca fiatem seicento na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Jej samochód wypadł poza drogą i ostatecznie zatrzymał się do góry kołami w rzece. Z pomocą osób będących na miejscu zdarzenia kobieta wydostała się z auta. Przemoczona i zziębnięta karetką pogotowia została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej.

Na miejscu pracowali policjanci z brzozowskiej drogówki, strażacy oraz grupa wodno-nurkowa. Po kilkudziesięciu minutach pojazd znajdował już się na brzegu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierującej na alkomacie. Kobieta była trzeźwa. 37-letnia mieszkanka Rzeszowa podróżowała sama. Na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: