Reklama

Projekt specjalny i film “Słaba płeć” w kinie Helios rozpocznie w Rzeszowie cykl bezpłatnych spotkań dla kobiet, kobiet w ciąży i mam z doradcą zawodowym, psychologiem sukcesu, trenerem i lekarzem medycyny. Patronuje im Rzeszów News.

Projekt odbędzie się 7 stycznia 2016 r. Początek o godz. 18:00 w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawt. W części wystawienniczej w holu kina odbędą się sesje fotograficzne dla kobiet w ciąży i pozostałych uczestniczek. Będzie można także zmierzyć zawartości tkanki tłuszczowej w ciele, wody metabolicznej i wieku metabolicznego. Ponadto zaplanowano konsultacje żywieniowe, zdrowy poczęstunek, networking i wiele innych atrakcji.

O godz. 19:00 w sali kinowej rozpoczną się wykłady motywacyjne i panele dyskusyjne w sali kinowej. Doradca zawodowy i psycholog sukcesu będą mówić o trudnym wyborze pomiędzy pracą a opieką nad dzieckiem i jak w ogóle zaistnieć na rynku pracy.

Panel dyskusyjny odbędzie się z udziałem lekarzy medycyny: specjalistą ginekologiem, pediatrą i dietetykiem ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia. Uczestniczki przed spotkaniem będą zadawać pisemne pytania. Obędzie się również krótki trening i warsztaty motywujące do zdrowego i aktywnego trybu życia.

Pokaz filmu „Słaba płeć” rozpocznie się o godz. 19:30. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Po odbiór bezpłatnych podwójnych zaproszeń należy się zgłaszać do biura kina Helios przy al. Powstańców Warszawy 14. Liczba zaproszeń ograniczona.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: