Zdjęcie: Materiały Heliosa
Reklama

Od poniedziałkowego wieczora jesteśmy zasypywani pytaniami, czy wiadomo, co się wydarzyło w Heliosie przy al. Piłsudskiego w Rzeszowie. 

We wtorek od rana pytania znów wróciły. W końcu zareagował zarząd Heliosa. “Uprzejmie informujemy, że kino jest nieczynne do czasu wyjaśnienia przyczyn naderwania konstrukcji sufitu podwieszonego w strefie barowej naszego obiektu” – czytamy w przesłanym nam oświadczeniu Heliosa. 

Jacek Łobaczewski, dyrektor rzeszowskiego Heliosa, mówi nam, że do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem. – Jesteśmy zmuszeni wyłączyć obiekt z eksploatacji, aby mieć 100-procentową pewność, że wszystko właściwie funkcjonuje. Ustalamy przyczyny zdarzenia – powiedział nam Jacek Łobaczewski. 

Nie wiadomo, jak długo Helios w Galerii Rzeszów będzie nieczynny. Na Facebooku rzeszowskiego Heliosa opublikowano krótki komunikat potwierdzający, że kino zamknięto do odwołania, a w sprawie zakupionych biletów należy dzwonić na numer: 17 777 12 90. “Za utrudnienia przepraszamy!” – napisano na Facebooku Heliosa. 

Kina Helios należą do spółki Agora, która jest wydawcą m.in. “Gazety Wyborczej”.  

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: