Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Kino na Plaży, Summer Arena oraz Rodzinny Piknik na Plaży – to imprezy w G2A Arena w Jasionce. Pierwsza startuje już w piątek (13 sierpnia) wieczorem. 

G2A Arena (w sąsiedztwie lotniska w Jasionce) po raz pierwszy stała się prawdziwą plażą przypominającą plaże egzotycznych wysp Pacyfiku. Salę wystawienniczą wypełniono 16 tonami piasku, żywymi palmami, leżakami, łódkami oraz plażowymi dodatkami, jak flamingi, piłki i inne dmuchańce.

Dodatkowym atutem sali jest oświetlenie, które buduje nie tylko letni, imprezowy klimat, ale także dodaje splendoru i wyjątkowego charakteru każdemu wydarzeniu, które będzie odbywać się w ramach Summer Areny.

Kino na Plaży

Na wszystkich fanów kina plenerowego czekać będą wygodne leżaki, nowoczesny multimedialny ekran, kinowe nagłośnienie oraz popcorn i zimne napoje serwowane przez rzeszowską ekipę Lord Jacka. To, co wyróżnia letnie kino w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, to przeszklona kopuła, przez którą widoczne będzie gwieździste niebo.

W piątek (13 sierpnia) po raz pierwszy w G2A Arena będzie można zobaczyć dwa filmy: “Whisky dla aniołów” oraz “7 psychopatów”. Początek o godz. 20:00. “Whisky dla aniołów” to brytyjski film opowiadający o trójce bezrobotnych, spłukanych bohaterów, na których czeka najdroższa whisky na świecie, szkocki kilt i przygoda, której długo nie zapomną.

Z kolei “7 psychopatów” (godz. 22:00) to historia scenarzysty, któremu brakuje weny i któremu z pomocą przychodzi przyjaciel – bezrobotny aktor, dorywczo złodziej psów. Za pomocą ogłoszenia w gazecie ściąga do domu największych świrów, jakich świat widział… Bilety w cenie 10 zł (jeden film) i 16 zł (dwa filmy) do kupienia na miejscu. 

Pozostałe filmy wyświetlane podczas kolejnych edycji “Kina na Plaży” będą podawane na bieżąco. Organizatorom zależy, by to widzowie mieli wpływ na repertuar.

Beach Party na piasku

Summer Arena to też imprezy klubowe, pyszne jedzenie, długie wieczory w towarzystwie przyjaciół i zabawa do białego rana na piaszczystej plaży. Pod szklaną kopułą G2A Arena będzie na was czekać scena o powierzchni 100 m kw., piaszczysta plaża, palmy, leżaki, zimne drinki i świetna muzyka w stylu latino i cubano, którą zagra DJ Mundy.

Co więcej, organizatorzy przewidzieli dodatkowe gadżety dla uczestników – hawajskie naszyjniki i insta-sciankę fotograficzną z motywem plażowym. Pierwsze Beach Party 2021 odbędzie się w sobotę (14 sierpnia), kolejne 21 sierpnia, 28 sierpnia i 4 września. Wszystkie imprezy startują o godz. 21:00. Wstęp: 20 zł, bilety do kupienia na miejscu.

Uczestnicy imprezy 14 sierpnia, ubrani w obowiązujący dress code, czyli w stroje w stylu hawajskim, boho lub plażowym mają promocyjne wejście w cenie 10 zł. Z kolei wszystkie kobiety do godz. 23:00 na Beach Party wchodzą za darmo. 

Piknik Rodzinny na Plaży

Wydarzeniem, które uwieńczy Summer Arenę jest Piknik Rodzinny na Plaży, który odbędzie się 5 września. Dmuchańce, zabawy dla dzieci oraz liczne wydarzenia towarzyszące – a wszystko na piaszczystej plaży. 

Summer Arena będzie odbywać się według aktualnych zasad sanitarnych. Na miejscu czekać będą płyny do dezynfekcji rąk. Ponadto, jedną z atrakcji Summer Areny jest możliwość zaszczepienia się oraz wykonania testów na obecność koronawirusa. W punkcie Medyka będzie można się zaszczepić przeciwko COVID-19 preparatem Johnson & Johnson.

Zdjęcie: materiały prasowe

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: