Kadr z filmu Podwójne życie. Zdjęcie: Gutek FIlm

Przez cały tydzień w ogródku Kina Zorza odbywają się letnie seanse plenerowe. Od 7 do 13 sierpnia pokazywany będzie film „Podwójne życie”.

Jeszcze w środę i czwartek wyświetlano film „20 000 dni na ziemi”, który opowiada o życiu muzyka Nicka Cave’a. To była ostatnia szansa, by nadrobić film dokumentalny z 2014 roku.

Od piątku na ekranach kina plenerowego Zorzy zagości „Podwójne życie”, film Oliviera Assayasa z 2018 roku z Juliette Binoche w roli głównej. Bohaterami filmu są członkowie paryskiej bohemy, którzy przeżywają kryzys wieku średniego.

Leonard (Vincent Macaigne) pragnie wydać powieść o romansie z pewną aktorką. Jego wydawca, przystojny karierowicz Alain (w tej roli supergwiazda francuskiego kina Guillaume Canet), odrzuca książkę, bo o wiele bardziej pasjonuje go atrakcyjna doradczyni do spraw digitalizacji.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Alainowi umyka przez to, że jego ambitna żona (fantastyczny, autoironiczny występ Juliette Binoche) spotyka się z pewnym pisarzem. Z kolei partnerka pisarza nie domyśla się zdrady, bo jest zajęta ogarnianiem PR–u polityka, który prowadzi podwójne życie.

Projekcje odbywają się codziennie o godz. 21:00. Bilety na nie kosztują 10 zł.

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama