Zdjęcie: Yotube.com / DroppedDesign

Dzieci z rzeszowskiego hospicjum oraz chory Olafek z Głogowa Małopolskiego – to dla nich w niedzielę (18 grudnia) w Rzeszowie będą zbierane pieniądze podczas akcji „Mikołaj”. Po raz kolejny organizuje ją BMW Klub Podkarpacie.

– Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, mieszkańców Rzeszowa i całego Podkarpacia na parking Podpromie w Rzeszowie w najbliższą niedzielę, od godziny 18:00 do 21:00 – zachęca Tomasz Rostocki z BMW Klub Podkarpacia.

Podobnie jak w poprzednich latach, pieniądze będą zbierane dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, a w tym roku także dla niespełna rocznego Olafka z Głogowa Młp., który potrzebuje wsparcia na kasko terapię.

Każdy z uczestników będzie mógł kupić los na przejazd jednym ze sportowych samochodów zorganizowany przez grupę motoryzacyjną Raceformers. 700-konne BMW M4, najnowsze M3 competition, Bentley Continental, Mercedesy AMG przewiozą was ulicami Rzeszowa. 

– Każdy los wygrywa – podkreślają organizatorzy. Będą także drifterzy, wyjątkowe licytacje, a wśród nich m.in. profesjonalny trening driftu na torze, wyjazd na zawody, czy prawdziwy spalinowy motocykl dla dzieci na własność.

– Zapraszamy wszystkich w niedzielny wieczór by razem pomóc chorym dzieciakom i zrobić przed świętami dobry uczynek – dodaje Tomasz Rostocki. 

O dobre brzmienie charytatywnej imprezy zadba, jak zawsze, ekipa Party Hard. 

Zdjęcie: materiały organizatorów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama