Fot. KWP Rzeszów. Na zdjęciu policyjny alkomat
Reklama

Ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie miała 28-letnia kierująca volvo. Kobieta będąc w ciąży wjechała w tył autobusu. Jedna osoba została ranna.

Do zdarzenia doszło wczoraj (19 listopada) Stalowej Woli kilka minut przed godz. 21:00 na al. Jana Pawła II w ciągu drogi krajowej nr 77. Jak wynika z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów, 28-letnia kobieta kierująca volvo uderzyła w tył autobusu komunikacji miejskiej marki Jelcz, który zatrzymał się na czerwonym świetle.

Ranny został 40-letni pasażer volvo, który trafił do stalowowolskiego szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Podczas rozmowy z kierującą 28-latką okazało się, że kobieta nie ma uprawnień do kierowania samochodami.

Przeprowadzone badania stanu trzeźwości wykazały, że kierowca autobusu 37-letni mężczyzna był trzeźwy, natomiast 28-letnia kobieta miała 1,32 promila alkoholu w organizmie. Kobieta z uwagi na widoczną ciążę również trafiła do szpitala.

Policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i będą wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.