Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Najpierw się awanturowały i szarpały między sobą, a gdy przyjechali policjanci, to zaczęły być agresywne wobec mundurowych. Rzeszowscy funkcjonariusze zatrzymali trzy kobiety.  Noc spędziły w izbie wytrzeźwień. 

Do zdarzenia doszło w środę. Około godz. 19:30 dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony, że przy ul. Witkacego w Rzeszowie mężczyzna miał szarpać starszą kobietę. Gdy na miejsce przyjechał patrol, okazało się, że szarpanina, owszem, była, ale uczestniczyły w niej trzy kobiety. Wszystkie były pijane.

W trakcie interwencji dwie kobiety zaczęły być agresywne wobec policjantów. – Musieli użyć siły i kajdanek – mówi Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Kobiety nie chciały podać swoich personaliów, nie zgodziły się na badanie alkomatem, dlatego zostały przewiezione do izby wytrzeźwień. To mieszkanki Rzeszowa w wieku 78 i 82-lat.

Trzecia kobieta, 43-latka, wobec policjantów nie była agresywna, ale również była pijana. Gdy się okazało, że nie ma się kto nią zaopiekować, 43-latka także noc spędziła w izbie wytrzeźwień. Agresywne seniorki, po wytrzeźwieniu, zostały ukarane mandatami.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama