Zdjęcie: Pixabay

Planujesz własny biznes, jesteś osoba kreatywną, a może interesujesz się modą i designem? Jeżeli tak, to weź udział w wyjątkowym Startup Mixer Design, który we wtorek (29 listopada) odbędzie się w Rzeszowie.

Startup Mixer Design odbędzie się o godz. 17:00 w Grand Hotelu Rzeszów. Będzie to już XIX edycja spotkań biznesowych z cyklu Startup Mixer organizowanych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Uniwersytecie Rzeszowskim, we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszów.

– Listopadowa edycja Startup Mixera będzie ściśle związana z branżą kreatywną i modową – zapowiada Magdalena Ciećkiewicz z AIP.

Gościem specjalnym spotkania będzie Joanna Mosiek, związana z jednym z najbardziej prestiżowych portali modowych w Polsce – Lamode.info, która  współtworzy i współrealizuje strategie firmy w zakresie jej rozwoju i promocji. Mosiek odpowiada za tworzenie i realizację koncepcji komunikacji  marek na portalu m.in. dla takich marek jak Chanel, Chloe,  MiuMiu, Burberry, Pandora, Solar, Fossil.

Startup Mixer to cykliczne spotkania, podczas których przedsiębiorcze osoby prowadzące własny biznes lub dopiero myślące o założeniu firmy mają okazję do zwiększenia swojej wiedzy dzięki prelekcji wygłoszonej przez gości specjalnych, a także nawiązaniu nowych, ciekawych znajomości podczas sesji networkingowych.

W ramach wydarzenia zorganizowany zostanie również konkurs na najlepszy pomysł biznesowy, podczas którego zaprezentują się młode startupy z naszego regionu,  które powalczą o nominację do tytułu Startup Roku 2016.

W spotkaniu zostaną przedstawione startupy nominowane do konkursu na najlepszy pomysł biznesowy m.in.:

– „Misie2” –to świeża marka na rynku odzieży dziecięcej, zajmująca się projektowaniem i szyciem ubranek dla dzieci od wieku niemowlęcego do kilku lat, wszystkie produkty wykonuje w Polsce i z polskich materiałów. Firma m.in. stawia na oryginalne wzory i kolory, nie ograniczające się jedynie do odcieni niebieskiego i różu.

– „Piaskowe animacje Agata Starczak” – to niszowa działalność artystyczna, polegająca na tworzeniu obrazów na żywo, za pomocą umiejętnych ruchów, które sprawiają wrażenie animowanych.

– „Fabryka ekspresji” –to sklep internetowy dla klientów poszukujących wyjątkowych prezentów. W swojej ofercie posiada prezenty, które możesz zaprojektować sam, przy użyciu prostego w obsłudze Kreatora Projektu za pośrednictwem strony internetowej.

– “CZAJKACZAJKA” to mała, autorska pracownia, w której powstają głównie torby i plecaki ze skór naturalnych i innych, wysokiej jakości materiałów. Najważniejsze założenie marki to oddać w ręce klientów produkt wysokiej jakości, ręcznie wykonany, o niebanalnym, niepowtarzalnym charakterze. Główną inspiracją jest nieśmiertelna, oldschoolowa, PRL-owska teczka, a wyroby są często luźną interpretacją jej ponadczasowej, prostej formy.

Startup Mixer Design odbędzie się pod patronatem prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. Do udziału w spotkaniu można się zapisać za pośrednictwem strony startupmixerdesign.evenea.pl 

Harmonogram Startup Mixera

– 17:00 -17:20 – Rejestracja

– 17:20 – Rozpoczęcie Startup Mixer’a, przywitanie gości.

– 17:20 17:40 Prezentacja Gościa Specjalnego – Joanny Mosiek; Lamode.info

– 17.40 – 18.30 – Prezentacja 4 pomysłów biznesowych i wybór najlepszego

– 17:40 17:50 – „Prezentacja pomysłu „Piaskowe Animacje”

– 17:50 -18:00 – „Prezentacja pomysłu „Misie2”

– 18:00- 18:10 – Prezentacja pomysłu „Fabryka Ekspresji”

– 18:10- 18:20 – Prezentacja pomysłu „CZAJKACZAJKA”

– 18.30 – 18:35 – Podsumowanie projektu „Platformy startowe dla nowych pomysłów” realizowanego przez TechnoparkBinzesHub.

– 18:35 – 22.30 Networking w ramach spotkania

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama