Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News

Na prośbę pasażerów MPK, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadzi zmiany w trasie objazdu dla linii nr 8.

Dotychczasowa trasa objazdu, która obowiązuje od 19 sierpnia do 30 sierpnia br. i przebiegająca od ul. Warszawskiej do Al. Rejtana nie zostanie zmieniona.

Od 24 sierpnia zmieni się fragment objazdu od al. Sikorskiego do przystanku końcowego (Sikorskiego pętla), który pomijał przejazd ul. Strażacką – Miłą – kard. K. Wojtyły.

Od ul. Warszawskiej do Powstańców Warszawy WSK autobusy będą jeździły bez zmian, a potem ul. Kwiatkowskiego, Strażacką, Miłą, kard. K. Wojtyły do przystanku końcowego (Sikorskiego pętla), z pominięciem części al. Powstańców Warszawy i al. Sikorskiego.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Nie zmieniają się trasy objazdów dla dwóch pozostałych linii nr 2 i 40. Tej pierwszej autobusy jeżdża od ul. Bł. Karoliny do al. Rejtana trasą, następnie al. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. Kard. Karola Wojtyły i dalej do końcowego przystanku tej linii (Kard. Karola Wojtyły pętla).

W przypadku linii nr 40, autobusy jeżdżą od ul. Bł. Karoliny do al. Powstańców Warszawy WSK, następnie al. Powstańców W-wy prosto do al. Sikorskiego, potem Sikorskiego do ul. Robotniczej i dalej trasą bez zmian.

Zmiany w rozkładzie jazdy wszystkich trzech linii MPK mają związek z prowadzonymi pracami drogowymi w okolicy skrzyżowania al. Sikorskiego z ul. Strażacką.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama