Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

64-letni mieszkaniec gminy Tyczyn trafił do szpitala w wyniku potrącenia przez kierowcę daewoo lanos na al. Rejtana w Rzeszowie.

O wypadku, do którego doszło w czwartek, ok. godz. 10:20, poinformowała nas pani Patrycja, Czytelniczka Rzeszów News. „Delikatne utrudnienia w ruchu na al. Rejtana na wysokości hotelu Grein” – napisała.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 79-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadący lewym pasem ruchu w kierunku ul. Lwowskiej, na skrzyżowaniu z ul. Kustronia na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 64-letniego mieszkańca gminy Tyczyn.

– Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy – mówi Adam Szeląg, rzecznik policji w Rzeszowie. W miejscu, gdzie doszło do wypadku, nie ma już utrudnień w ruchu.

To już drugie dzisiaj w Rzeszowie potrącenie pieszego. Rano na ul. Lwowskiej 68-letni kierowca fiata cinquecento na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 59-letnią kobietę. Więcej o wypadku pisaliśmy TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl  

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: