Podróżni, którzy chcą sprawnie i szybko przekroczyć granicę polsko-ukraińską, mogą wybrać nie tylko przejście graniczne, ale także zaplanować najlepszy dzień tygodnia a nawet najdogodniejszą godzinę przekroczenia granicy.

[Not a valid template]

 

Funkcjonariusze Wydziału Granicznego Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej przygotowali dla podróżnych nowe udogodnienia w postaci kolorowych graficznych statystyk obrazujących, jaki jest czas oczekiwania na odprawę na czterech drogowych przejściach granicznych Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej: Medyce, Korczowej, Krościenku i Budomierzu.

– Dzięki statystykom podróżni mogą zobaczyć, jakie jest natężenie ruchu na granicy w kolejnych dniach tygodnia i w poszczególne godzinach. Czasy oczekiwań przygotowywane są na podstawie miesięcznych statystyk i co miesiąc aktualizowane – informuje Straż Graniczna.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kolor zielony oznacza ruch na bieżąco, kolor żółty to czas oczekiwania od 1 godziny do 2 godzin, a kolor czerwony sygnalizuje, że na terenie tego przejścia w tym dniu tygodnia i o tej konkretnej godzinie na odprawę trzeba poczekać nawet powyżej 2 godzin.

Informacje dotyczące czasów oczekiwań znajdują się na stronie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w zakładce „Kiedy przekraczać granicę z Ukrainą”.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama