Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu zaginiony Wiesław Darłak
Reklama

Trwa seria zaginięć w Rzeszowie. Tym razem policjanci poszukują 38-letniego Wiesława Darłaka.

Wiesław Darłak, mieszkaniec Gnojnicy w powiecie ropczycko-sędziszowskim, jest już piątą osobą, która zaginęła w ostatnich dniach. Poszukiwany 38-latek ostatni raz widziany był 5 stycznia 2018 roku około godz. 22:00 w Rzeszowie na ul. Kochanowskiego.

– Od tamtego czasu nikt go nie widział, nie nawiązał też kontaktu z rodziną – poinformował Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Wiesław Darłak ma 180 cm wzrostu, waży około 65 kg, ma szczupłą budowę ciała, oczy brązowe, włosy ciemne krótkie, twarz owalną, nos średni, uszy średnie. 38-latek był ubrany w brązową kurtkę z kapturem zapinaną na suwak, granatowe spodnie dresowe, czarne buty sportowe marki NIKE.
 

Osoby, które widziały Wiesław Darłaka, znają jego miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia mężczyzny, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami KMP w Rzeszowie, tel. 17 858 32 24 albo z dyżurnym komendy pod nr. 17 858 33 10 lub 997.

Policjanci cały czas poszukują czterech innych osób, które ostatnio zaginęły. Wśród nich jest 38-letnia Aleksandra Kowalczyk z Rzeszowa.

Poszukiwany jest też 46-letni Robert Kusior z Rzeszowa, którego zaginął w ostatnią niedzielę ubiegłego roku. Około godziny 12:30 widziany był ostatni raz pobliżu szpitala przy ul. Szopena.

W czwartek policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 72-letniego Adama Zięby z Rzeszowa. Po raz ostatni mężczyzna był widziany w domu 2 stycznia. Do tej pory nie wrócił i nawiązał kontaktu z rodziną.  

Od wtorku policjanci z komisariatu w Trzebownisku poszukują 24-letniego Konrada Demitraszka, mieszkańca Nowej Wsi. Mężczyzna w poniedziałek ok. 10:00 wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. 

– To zbieg okoliczności, że tyle osob zaginęło na naszym terenie w ostatnich dniach – twierdzi Adam Szeląg.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama