Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Rzeszowscy kryminalni poszukują 54-letniego Waldemara Szeli, który ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Od 25 stycznia 2016 roku rodzina mężczyzny nie ma z nim żadnego kontaktu.

Poszukiwania Waldemara Szeli prowadzone są od 8 grudnia 2017 roku. W czwartek Komenda Miejska Policji w Rzeszowie zwróciła się o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Jak wynika z ustaleń policji, Waldemar Szela od kilku lat przebywa na terenie Wielkiej Brytanii, po raz ostatni mieszkał w Londynie.

– W Polsce zaś jego ostatnim adresem był Rzeszów – mówi Tomasz Drzał z KMP w Rzeszowie. 

Wiadomo, że mężczyzna przebywając w Wielkiej Brytanii utrzymywał telefoniczny kontakt z rodziną w Rzeszowie. Od 25 stycznia 2016 rok kontakt z Waldemarem Szelą się urwał, a jego telefon jest nieaktywny. 

Mężczyzna jest poszukiwany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie. Waldemar Szela ma około 175 cm wzrostu, waży około 70 kg, ma średnią budowę ciała, oczy brązowe, włosy ciemne krótkie, twarz owalna, nos średni, uszy średnie.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie, tel. 17 858 3224 lub z dyżurnym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3310 lub 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama