Reklama

Policjanci ustalają przyczyny zderzenia forda z mazdą na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Dębicką w Rzeszowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

[Not a valid template]

 

O zderzeniu, do którego doszło dzisiaj przed godz. 10:30, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News.

– Ford zderzył się z mazdą. Nikt nie doznał obrażeń. Zdarzenia zostanie zakwalifikowane, jako kolizja – mówi Bartosz Wilk z podkarpackiej policji.

Zderzenie wyglądało bardzo groźnie. Z ustaleń policji wynika, że to kierowca mazdy jechał od strony Krakowa w kierunku centrum Rzeszowa. W tym czas do ruchu próbował się włączyć kierowca forda, który wyjeżdżał z przeciwnej strony z ulicy Dębickiej i także chciał jechać w kierunku centrum.

„Usłyszałem potworny huk. Po zderzeniu oba samochody przeleciały na drugi pas jezdni. Mazda ma urwane tylne lewe drzwi, skoszony zostały znak drogowy. Części samochodów leżały w promieniu kilkudziesięciu metrów od zderzenia aut” – napisał pan Piotr.

“Dobrze, że w tym czasie ścieżką rowerową nie jechał żaden rowerzysta, bo mógłby zostać rozjechany” – dodał nasz Czytelnik.

To kolejne już w ostatnich dniach zderzenie samochodów na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z Dębicką. W ubiegły piątek zderzyli się tam kierowcy hondy jazz i toyoty celica. Trzy osoby zostały ranne. Więcej o wypadku pisaliśmy TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: