Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie ogłosił szósty już w tym roku nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Poszukiwani są chętni na stanowisko pracownika magazynu.

Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek 25 sierpnia. Prośbę o zorganizowanie naboru do pracy w Wielkiej Brytanii skierował brytyjski partner, z którym WUP na co dzień współpracę.

Podobnie jak wcześniej, rekrutacja dotyczy stanowiska „pracownik magazynu”. Na godzinę można zarobić 7-8 funtów, a jedynym wymaganiem, by otrzymać pracę jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

– Brytyjski partner oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Oferta jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku i dotyczy pracy w miejscowościach w środkowej Anglii.

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Wojciecha Wosia na adres e-mail: wwos@wup-rzeszow.pl, lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: (17) 850 92 23.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama