Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi kolejną w tym roku rekrutację dla osób zainteresowanych pracą w Wielkiej Brytanii. Na stanowisku pracownika magazynu można zarobić ok. 7-8 funtów za godzinę.

Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy mogą, w ramach usług EURES, prowadzić proces rekrutacyjny.

– Dotychczasowa współpraca układa się bez zarzutów, dlatego organizujemy kolejny w tym roku nabór. Zainteresowanie brytyjskiego partnera pracownikami z Podkarpacia potwierdza jakość wykonywanej przez nich pracy, a co za tym idzie, również dobrą opinię i uznanie – mówi Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Jedynym wymaganiem dla chętnych jest podstawowa, komunikatywna znajomość języka angielskiego. Mile widziane jest doświadczenie w podobnej pracy. Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie. Więcej szczegółów na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie w czwartek (10 września) w WUP w Rzeszowie.

Mieszkańcy Podkarpacia zainteresowani pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku polskim lub angielskim na adres Wojciecha Wosia, doradcy EURES z WUP w Rzeszowie: wwos@wup-rzeszow.pl.

Wszystkie osoby spełniające warunki pracy zostaną powiadomione telefonicznie. Dodatkowe informacje na temat ofert pracy z sieci EURES można uzyskać na stronie WUP w Rzeszowie w zakładce EURES oraz na www.oferty.praca.gov.pl, pod numerem tel. 17 850 92 23 lub osobiście w WUP w Rzeszowie przy ul. Lisa Kuli 20.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama