Zdjęcie: Pixabay

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje kolejny w tym roku nabór do pracy
w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek 19 października.

Rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik magazynu. Aplikujący nie muszą znać języka angielskiego, a stawka tygodniowa może sięgać nawet  500 funtów netto.

Brytyjski partner oferuje chętnym pracę na dowolny okres czasu z możliwością przejścia na stały kontrakt, pomoc przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy zakwaterowaniu, gwarancję godzin pracy już na starcie zatrudnienia dla każdego kandydata, a także bonus w wysokości 100 funtów na poczet pokrycia kosztów wyjazdu.

Pracodawca zapewnia również w miejscu pracy w magazynach w środkowej Angl opiekę koordynatorów posługujących się językiem polskim – mówi Wojciech Woś, doradca EURES
w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Osoby z Podkarpacia zainteresowane ofertą pracy mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres Wojciecha Wosia: wwos@wup-rzeszow.pl.

Więcej informacji można będzie uzyskać podczas spotkania, które odbędzie się w czwartek 19 października w godzinach 10:00-15:00 w sali nr 5 na parterze budynku WUP w Rzeszowie przy ul. Naruszewicza 11 (budynek dawnego hotelu pielęgniarskiego, obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina).

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama