Zdjęcie: Pixabay

Nawet 500 funtów tygodniowo mogą zarobić ci, którzy zdecydują się na wyjazd do pracy w Wielkiej Brytanii. Rekrutację prowadzi Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek 21 września br. w sali nr 6 na parterze budynku WUP przy ul. Naruszewicza 11 (budynek dawnego hotelu pielęgniarskiego, obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina) od godz. 10:00 do 14:00.  

WUP prowadzi nabór na stanowisko pracownika magazynu. Stawka tygodniowa sięga nawet 500 funtów netto.  Nie jest konieczna znajomość języka angielskiego, a jedynym wymaganiem jest… chęć do pracy.

Brytyjski partner oferuje chętnym pracę na dowolny okres z możliwością przejścia na stały kontrakt, pomoc przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia, czy mieszkania, a także gwarancję godzin pracy już na starcie zatrudnienia dla każdego kandydata. Jest też bonus w wysokości 100 funtów na poczet pokrycia kosztów wyjazdu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Pracodawca zapewnia również w miejscu pracy, w magazynach w środkowej Anglii, opiekę koordynatorów posługujących się językiem polskim – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane ofertą pracy, mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres poczty elektronicznej doradcy EURES, Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Więcej informacji można będzie uzyskać podczas wspomnianego spotkania, które odbędzie się 21 września.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama