Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje kolejny, największy nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkania z kandydatami odbędą się 14 i 15 października br.

Tak jak w poprzednich przypadkach, rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik magazynu ze standardową stawką godzinową 7-8 funtów. Jedynym wymaganiem dla osób aplikujących o zatrudnienie jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Rekrutacja jest prowadzona w ramach usług sieci EURES, dotyczącej międzynarodowego poradnictwa i pośrednictwa zawodowego. Podkarpaccy pracownicy to atrakcyjna grupa zawodowa dla europejskich pracodawców. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

– Współpraca przebiega bez zarzutu, dlatego zostaliśmy po raz kolejny poproszeni o zorganizowanie procesu rekrutacyjnego. Nasz kooperant, brytyjska agencja zatrudnienia, zapewnia wszelkie wsparcie dla swoich pracowników i kontrakt na czas nieokreślony – mówi Wojciech Woś, doradca EURES WUP w Rzeszowie.

Dodatkowo, przyszli pracownicy mogą liczyć na pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, a także przy założeniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia i zakwaterowania.

Pracownicy WUP zapewniają, że dokładnie sprawdzają realne warunki zatrudnienia. Oferta pracy jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku, a dotyczy pracy w kilku miejscowościach środkowej Anglii.

Jedynym wymaganiem jest pozwalająca na komunikację znajomość języka angielskiego. Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Wojciecha Wosia na adres e-mail: wwos@wup-rzeszow.pl, lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: (17) 850 92 23.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama