Zdjęcie: Jerzy Zygadło / Czytelnik Rzeszów News
Reklama

53-letni kierowca nissana trafił do szpitala po zderzeniu z pługiem śnieżnym w Rzeszowie. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. 

Jak informowaliśmy, w piątek po godz. 6:00 rano na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego doszło do niecodziennego wypadku. Kierowca KIA uderzył w wojskowego Rosomaka. 

Na tym nie koniec niecodziennych zdarzeń w Rzeszowie. Tuż po godz. 7:00 na alei Armii Krajowej kierowca MAN-a, którym kierował 27-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, zderzył się z nissanem micra. 

Do zdarzenia doszło, gdy MAN (pług śnieżny) jechał lewym pasem w kierunku al. Sikorskiego. – Na skrzyżowaniu z ulicą Krzyżanowskiego najechał na tył nissana, który zatrzymał się z uwagi na zmianę świateł – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Nissanem kierował 53-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna trafił do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Uwaga, na al. Armii Krajowej są utrudnienia. Ruch lewym pasem w kierunku al. Sikorskiego jest zablokowany. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność. 

Zdjęcie: Jerzy Zygadło / Czytelnik Rzeszów News
Zdjęcie: Jerzy Zygadło / Czytelnik Rzeszów News

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: