To bilans wypadku, do którego doszło w sobotę po południu w Rzeszowie przy ulicy Jana Pawła II. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

Do wypadku doszło ok. godz. 14:40. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem 34-letni mieszkaniec Rzeszowa, skręcając w lewo na posesję, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w przeciwnym kierunku motocykliście.

– Doszło do zderzenia pojazdów, po czym motocykl  został odrzucony i uderzył w zaparkowane na pobliskim parkingu samochody – hondę, opla, audi i renault oraz jadącego od strony Budziwoja mercedesa – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Ranny motocyklista – 24-latek z Rzeszowa – został przewieziony do szpitala. Nikt inny nie odniósł obrażeń. Kierujący volkswagenem był trzeźwy. W miejscu wypadku przez kilka godzin ruch odbywał się przez pobliski parking przy sklepie.

To już drugi dzisiaj wypadek w Rzeszowie. Po godz. 14:00 przy ul. Hetmańskiej 40-letni kierowca renault traffic w okolicach przejścia dla pieszych śmiertelnie potrącił 92-letniego pieszego. O tym wypadku pisaliśmy TUTAJ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama