Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Czy 40. rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Tego dowiecie się oglądając przezabawną komedię teatralną „Rubinowe gody”. 

Spektakl 14 sierpnia zostanie zagrany na scenie Kina „Zorza” w Rzeszowie o godzinach: 17:30 i 20:15. Bilety kupione na wcześniejszy termin (14 czerwca) pozostają ważne. 

Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w „Ranczu” Dorotę Nowakowską, a także (wymiennie) Krzysztofa Kiersznowskiego, Andrzeja Beyę-Zaborskiego czy Tadeusza Chudeckiego.

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by 40. rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie.

I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności.

Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? 

„Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.  

Bilety na komedię teatralną „Rubinowe gody” można kupować przez internet na stronie www.rubinowegody.pl, w serwisie KupBilecik.pl w cenie 95, 85 i 75 zł.

Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na dwugodzinny spektakl. Aby je otrzymać, należało odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: kto wcielił się w rolę męża Hadziukowej w serialu „Ranczo”? Na odpowiedzi czekaliśmy do niedzieli, do godz. 20:00.

Otrzymaliśmy od Was bardzo dużo maili. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście Bogdan Kalus. Podwójne zaproszenia otrzymują od nas: Joanna Bednarska i Jadwiga Wróbel. Gratulujemy! Obie zwyciężczynie zostały poinformowane.  

(pl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama