Zdjęcie: materiały artysty

Zaplanowany na 10 marca koncert Czesława Mozila w Kino Za Rogiem w Rzeszowie został ekspresowo wyprzedany. Organizatorzy ogłosili drugi – dodatkowy. Tego samego dnia. 

Zainteresowanie koncertem Czesława Mozila przerosło oczekiwania organizatorów. Polsko-duński artysta zagra w Rzeszowie 10 marca w Kino Za Rogiem (ul. Świętego Mikołaja 6), o godz. 18:00. Bilety rozeszły się w ekspresowym tempie, dlatego odpowiadająca za koncert agencja Borówka Music ogłosiła drugi koncert Czesława tego samego dnia, o godz. 20:30.

Także i tym razem w sprzedaży tańsze bilety dla „rannych ptaszków”. Do końca stycznia w cenie, od 1 lutego – 90 zł, a w dniu koncertu – 100 zł. Bilety można kupić na kupbilecik.pl.

Jak już informowaliśmy, po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pierwsza to rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych #IDEOLOGIAMOZILA, druga to „Inwazja Nerdów” nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju. Czesław Mozil Solo to połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości.

– Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje – zapowiada agencja Borówka Music.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 
Reklama