Reklama

Wet Fingers, Afromental i Ewelina Lisowska – to oni będą gwiazdami, które wystąpią pod koniec sierpnia w  Rzeszowie. Dzięki nim powrót do szkoły nie będzie już taki straszny.

Półmetek wakacji za nami, co może smucić z tych, którzy od września muszą wrócić do szkoły. Ale to nie oznacza wcale, że już trzeba zrezygnować z dobrej zabawy. Rzeszów wraz z radiem Eska na zakończenie słodkiego lenistwa organizuje koncert.

Na Stadionie Miejskim (ul. Hetmańska) 27 sierpnia (sobota) od godz. 19:00 zagrają  Wet Fingers, Afromental i Ewelina Lisowska w ramach Letniej Sceny Eski 2016.

– Obecnie jesteśmy na etapie uzgadniania szczegółów, dlatego nie możemy zaradzić, jakie jeszcze atrakcje zostały przygotowane dla mieszkańców Rzeszowa – wyjaśnia Aneta Radaczyńska, dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Rzeszowie.

Rzeszowski koncert to jeden z wielu, które organizuje radio Eska w polskich miastach m.in. Chorzowie, Wodzisławiu Śląskim, Niepołomicach, Szczecinku, Łodzi czy właśnie Rzeszowie.

Organizatorzy deklarują, że koncerty mają prowadzić DJ-e znani z ogólnopolskiej stacji radia Eski, tacy jak: Krzysztof „Jankes” Jankowski, Michał Hanczak, Rafał Adamczak czy Michał Sobkowski.

Jest to już 5. odsłona tej imprezy. Dla mieszkańców Rzeszowa w ramach Letniej Sceny Eski zostanie przygotowana spora dawka muzyki klubowej, którą na scenie zaprezentują DJ Adamus i Mafia Mike z Wet Fingers. Ich specjalność to rytmy w stylu electro house i dance.

Afromental to znów brzmienia z pogranicza R&B, hip-hopu i soulu. Chłopaki są znani przede wszystkim z takich hitów jak „Radio song”, „Pray 4 Love” czy  „Rock&Rollin Love”.

„W stronę słońca” natomiast poprowadzi rzeszowian Ewelina Lisowska, 25-letnia wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jej największy hit – „W stronę słońca” – doczekał się ponad 2 milionów odsłon na YouTube.

Inne, znane popularne kawałki Lisowskiej to chociażby „Nieodporny rozum” czy „Na obcy ląd”.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.