Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Na koncertowej scenie rzeszowskiego klubu LUKR w czwartek (20 sierpnia) wystąpi Sylwia Grzeszczak.

Innowacyjny koncert będzie można obejrzeć na żywo w klubie LUKR oraz w sieci podczas indywidualnej transmisji na www.gabslive.pl.

Pierwszy raz po półrocznej przerwie Sylwia Grzeszczak z zespołem zaprezentuje się fanom na całym świecie. 20 sierpnia o godzinie 20:00 będzie można posłuchać największych hitów artystki i zobaczyć Sylwię na żywo, a nawet zadać jej pytanie.

Wydarzenie będzie transmitowane przez GABSLIVE, a szczęśliwcy spotkają się z artystką w klubie LUKR w Millenium Hall w Rzeszowie. – Wszystko odbędzie się zgodnie z panującymi restrykcjami i wymogami bezpieczeństwa – zapowiadają organizatorzy. 

Dzięki możliwościom internetu każdy widz sam zdecyduje, co zobaczy. Indywidualna realizacja pozwoli na oglądanie wydarzenia według własnych preferencji i upodobań. Ograniczona pula biletów jest dostępna na www.lukr.club. Cena: 60 zł. 

Mieliśmy dla Was dwa bilety na koncert. Aby je zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jaki jest tytuł ostatniej płyty Sylwii Grzeszczak? Na odpowiedzi czekaliśmy do wtorku (18 sierpnia) do godz. 18:00.

Otrzymaliśmy od Was bardzo dużo maili. Prawidłowa odpowiedź na pytanie to oczywiście „Tamta dziewczyna”. Bilety na koncert otrzymują od nas: Dominik Grabas i Anna Ostrowska. Gratulujemy! Obie osoby zostały o tym poinformowane. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: