Dobiega końca rozbudowa al. Rejtana w Rzeszowie. W piątek i sobotę (15-16.11.) będą miały miejsce ostatnie prace nawierzchniowe. W ciągu dwóch dni zostanie położona ostatnia warstwa asfaltu na al. Rejtana i ul. Lwowskiej.Skanska, wykonawca inwestycji, w czwartek ułoży nawierzchnię na ostatnim 180-metrowym odcinku al. Rejtana, natomiast w piątek i sobotę ułoży nawierzchnię na ul. Lwowskiej.

„W związku z tym, kierowcy poruszający się przez najbliższe dwa dni po ul. Lwowskiej mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. Poszczególne pasy na ul. Lwowskiej będą zamykane na czas wykonania nowo ułożonej nawierzchni. Poruszanie się samochodów po takiej nowej nawierzchni groziłoby jej zniszczeniem, dlatego też konieczne będą czasowe zamknięcia pasów na Lwowskiej. Zalecany objazd dla kierowców poprowadzony będzie ulicą gen. Kustronia. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i wyrozumiałość” – poinformowała w komunikacie Iwona Walczak z firmy Skanska.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Rozbudowa alei Rejtana w Rzeszowie jest prowadzona przez Skanska na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg. Inwestycja o wartości 26,8 mln zł rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku. Prace zakończą się 4 grudnia.
httpv://www.youtube.com/watch?v=auPVULrHFso
redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama