Na to pytanie będzie można usłyszeć odpowiedź podczas piątkowej bezpłatnej konferencji w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce.

[Not a valid template]

 

Jak mądrze wydawać pieniądze? Udzielić odpowiedzi na to pytanie ma czasem problem niejeden dorosły, dlatego warto zadbać o to, aby nasze pociechy już od najmłodszych lat wiedziały jak „z głową” dbać o swoje finanse.

Dlatego warto w piątek (26 sierpnia) zabrać swoje dzieci na bezpłatną konferencję do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w podrzeszowskiej Jasionce.

Konferencja jest częścią realizowanego w każdy piątek sierpnia „Filmowego lata w CWK”. To cykl bezpłatnych spotkań dla rodzin z dziećmi, połączony z projekcją filmową – specjalnym spektaklem kinowym dla dzieci.

W CWK odbyły się dotychczas trzy konferencje poświęcone kulinariom, medycynie oraz biznesowi.

W najbliższy piątek będzie można wziąć udział w konferencji „Jak mądrze i na co wydawać pieniądze?” Mogą w nich wziąć udział rodziny z dziećmi z Rzeszowa i okolic.

Na uczestników konferencji czekają warsztaty sensoplastyczne. Poprowadzi je wyspecjalizowany, posiadający liczne certyfikaty trener. Te zajęcia dla najmłodszych są o tyle istotne, ponieważ sensoplatyka wpływa na stymulacje wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, słuchu, smaku dziecka, dzięki czemu lepiej się one rozwijają.

Na kolejnych zajęciach maluchy dowiedzą się, jak mądrze wydawać pieniądze i na co warto je przeznaczyć, ponieważ organizatorzy przygotowali dla nich poradnik „ABC małego przedsiębiorcy”.

Podczas konferencji nie zabraknie też kulinarnych smakołyków oraz filmowych atrakcji, ponieważ dla uczestników zostanie bezpłatnie wyświetlony film „Madagaskar 3”.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9:30. Pół godziny później zaplanowano konferencję tematyczną, a projekcja filmu wystartuje o 11:20. Udział dziecka w konferencji można również zgłosić wysyłając e-maila na adres: rezerwacje@cwkoperator.pl

Wstęp na konferencję, której patronuje Rzeszów News, jest bezpłatny.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama