Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Do kobiety biznesu, które zajmują się zasobami ludzkimi, jesienią pasuje nie tylko nowy stylowy płaszcz, ale również „HR na Szpikach”, który odbędzie się już  najbliższą środę i czwartek (11-12 października) w Hotelu Rzeszów. W programie konferencja ekspercka oraz warsztaty. Kongresowi patronuje Rzeszów News.

XIII edycja konferencji z serii „HR na szpilkach” to wyjątkowa okazja dla kobiet sukcesu, aby poznać najnowsze trendy w rekrutacji z wykorzystaniem social mediów, dowiedzieć się jak dopasować stosowane przez siebie metody do kandydatów, poznać techniki zwiększania zaangażowania pracowników i budowania marki swojej firmy. Będzie można również dowiedzieć się, jak odkrywać i rozwijać ukryte talenty w organizacji. Tematem przewodnim konferencji będą współczesne wyzwania HR.

Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części: wykłady oraz warsztaty. Prelekcje pierwszego dnia (środa 11 października) wygłoszą eksperci i ekspertki z ogromnym doświadczeniem i wiedzą z dziedziny HR – Krystian Dryniak, Łukasz Szymula, Justyna Faliszek Majewska, Maja Gojtowska, Magdalena Zamojska, Karol Zamojski oraz Anna Mikulska.

Tematy poruszane podczas wystąpień to m.in. rekrutacja w social mediach, motywacja 2.0, wizerunek, który wspiera w karierze, zarządzanie różnorodnymi pokoleniami w organizacji, zarządzanie talentami oraz zarządzaniem doświadczeniem kandydatów w odniesieniu do employer brandingu.

„Social media w HR i rekrutacji”

Drugiego dnia (czwartek 12 października) konferencji odbędą się warsztaty „Social media w HR i rekrutacji”. Uczestnicy po warsztacie będą potrafili urozmaicić tradycyjne działania realizowane przez zespoły HR. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz social mediom można znacznie taniej i efektywniej docierać do kandydatów, wchodzić w dialog, odpowiadać na bieżąco na pytania.

Dzięki warsztatowi uporządkowana i poszerzona zostanie wiedza na temat sposobów działania w social mediach, narzędzi, które warto stosować, aby praca rekrutera była łatwiejsza.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak: projektować działania rekrutacyjne w social media, określić etapy candidate journey, mapować punkty styku kandydata z marką w internecie, budować profile i ogłoszenia przyjazne wyszukiwarkom, budować społeczności kandydatów wokół firm, ogłaszać nowe oferty, prowadzić dialog z kandydatami oraz monitorować efekty swoich działań.

Warsztat poprowadzi Maja Gojtowska. Jest ekspertem w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów.

Na kongres „HR na szpilkach” można jeszcze się zapisywać  poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się TUTAJ. W razie pytań lub wątpliwości z organizatorami kongresu można się kontaktować poprzez adres e-mailowy: kontakt@grupamw.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 22 113 95 50.

Z agendą kongresu, któremu patronuje Rzeszów News, możecie się zapoznać TUTAJ.

Nowe aspekty biznesowe

Kongres „HR na szpilkach” jest organizowany przez Grupę Most Wanted! od 4 lat. W trakcie 11 edycji wzięło w nim udział ponad 1000 uczestniczek.

– Wydarzenie ma na celu umożliwienie wymiany doświadczeń, zapoznanie z nowymi aspektami biznesowymi oraz przede wszystkim umocnienie wizerunku kobiet w biznesie. Nasi prelegenci to czołowi eksperci, praktycy z różnych dziedzin, którzy dzieląc się swoją wiedzą chcą wspierać kobiecą przedsiębiorczość – kobiety twórcze, odważne, chcące się rozwijać i realizować zawodowo – wyjaśniają organizatorzy.

Grupa Most Wanted działa od 1998 r. i jest liderem w zakresie rekrutacji personelu, doradztwa w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizowania pracy tymczasowej. Działa na terenie całej Polski, ale posiada też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Liczne sukcesy przy wspieraniu klientów pozwoliły na zdobycie specjalistycznej wiedzy o czynnikach mających wpływ na sukces w konkretnej branży. Rozwój działalności przyczynił się do wspierania również kobiet biznesu.

plakat-1

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.