Zdjęcie: Materiały organizatorów

Do kobiety biznesu, które zajmują się zasobami ludzkimi, jesienią pasuje nie tylko nowy stylowy płaszcz, ale również „HR na Szpikach”, który odbędzie się już  najbliższą środę i czwartek (11-12 października) w Hotelu Rzeszów. W programie konferencja ekspercka oraz warsztaty. Kongresowi patronuje Rzeszów News.

XIII edycja konferencji z serii „HR na szpilkach” to wyjątkowa okazja dla kobiet sukcesu, aby poznać najnowsze trendy w rekrutacji z wykorzystaniem social mediów, dowiedzieć się jak dopasować stosowane przez siebie metody do kandydatów, poznać techniki zwiększania zaangażowania pracowników i budowania marki swojej firmy. Będzie można również dowiedzieć się, jak odkrywać i rozwijać ukryte talenty w organizacji. Tematem przewodnim konferencji będą współczesne wyzwania HR.

Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części: wykłady oraz warsztaty. Prelekcje pierwszego dnia (środa 11 października) wygłoszą eksperci i ekspertki z ogromnym doświadczeniem i wiedzą z dziedziny HR – Krystian Dryniak, Łukasz Szymula, Justyna Faliszek Majewska, Maja Gojtowska, Magdalena Zamojska, Karol Zamojski oraz Anna Mikulska.

Tematy poruszane podczas wystąpień to m.in. rekrutacja w social mediach, motywacja 2.0, wizerunek, który wspiera w karierze, zarządzanie różnorodnymi pokoleniami w organizacji, zarządzanie talentami oraz zarządzaniem doświadczeniem kandydatów w odniesieniu do employer brandingu.

„Social media w HR i rekrutacji”

Drugiego dnia (czwartek 12 października) konferencji odbędą się warsztaty „Social media w HR i rekrutacji”. Uczestnicy po warsztacie będą potrafili urozmaicić tradycyjne działania realizowane przez zespoły HR. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz social mediom można znacznie taniej i efektywniej docierać do kandydatów, wchodzić w dialog, odpowiadać na bieżąco na pytania.

Dzięki warsztatowi uporządkowana i poszerzona zostanie wiedza na temat sposobów działania w social mediach, narzędzi, które warto stosować, aby praca rekrutera była łatwiejsza.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak: projektować działania rekrutacyjne w social media, określić etapy candidate journey, mapować punkty styku kandydata z marką w internecie, budować profile i ogłoszenia przyjazne wyszukiwarkom, budować społeczności kandydatów wokół firm, ogłaszać nowe oferty, prowadzić dialog z kandydatami oraz monitorować efekty swoich działań.

Warsztat poprowadzi Maja Gojtowska. Jest ekspertem w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na kongres „HR na szpilkach” można jeszcze się zapisywać  poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się TUTAJ. W razie pytań lub wątpliwości z organizatorami kongresu można się kontaktować poprzez adres e-mailowy: kontakt@grupamw.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 22 113 95 50.

Z agendą kongresu, któremu patronuje Rzeszów News, możecie się zapoznać TUTAJ.

Nowe aspekty biznesowe

Kongres „HR na szpilkach” jest organizowany przez Grupę Most Wanted! od 4 lat. W trakcie 11 edycji wzięło w nim udział ponad 1000 uczestniczek.

– Wydarzenie ma na celu umożliwienie wymiany doświadczeń, zapoznanie z nowymi aspektami biznesowymi oraz przede wszystkim umocnienie wizerunku kobiet w biznesie. Nasi prelegenci to czołowi eksperci, praktycy z różnych dziedzin, którzy dzieląc się swoją wiedzą chcą wspierać kobiecą przedsiębiorczość – kobiety twórcze, odważne, chcące się rozwijać i realizować zawodowo – wyjaśniają organizatorzy.

Grupa Most Wanted działa od 1998 r. i jest liderem w zakresie rekrutacji personelu, doradztwa w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizowania pracy tymczasowej. Działa na terenie całej Polski, ale posiada też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Liczne sukcesy przy wspieraniu klientów pozwoliły na zdobycie specjalistycznej wiedzy o czynnikach mających wpływ na sukces w konkretnej branży. Rozwój działalności przyczynił się do wspierania również kobiet biznesu.

plakat-1

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama