Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Nie żyje 61-latek z Hyżnego, którego zaginięcie rodzina zgłosiła dwa tygodnie temu. Policja na razie nie podaje okoliczności śmierci mężczyzny. 

Tragicznie zakończyły się poszukiwania mieszkańca Hyżnego w powiecie rzeszowskim. Janusz Ż. nie żyje. Policja potwierdza, że poszukiwania zakończyły się w wigilię, 24 grudnia, przed południem. Wcześniej taką informację przekazał syn 62-latka.

– Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w poszukiwaniach mojego taty. Życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia – napisał mężczyzna na grupie społecznościowej gminy Hyżne i okolic. 

61-letni Janusz Ż. zaginął 9 grudnia. Ostatni raz był widziany w rejonie sklepu „Gałda” w Hyżnem. Ponieważ nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną, powiadomiono policję i rozpoczęły się poszukiwania.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ciało mężczyzny odnalazł w wigilię jego sąsiad. Policja informacje na ten temat otrzymała około godz. 9:30. – Ciało znajdowało się na działce rolnej w Hyżnem – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Na polecenie prokuratury, zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych.

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama