Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego 16-letniego Kamila P. z Rzeszowa.
– W piątek rano skontaktował się z nami kolega 16-latka, który od dnia zaginięcia zapewniał mu nocleg na jednym z rzeszowskich osiedli – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
Kolega prawdopodobnie nie wiedział, że Kamil P. jest poszukiwany. Gdy przeczytał u nas, że 16-latek zaginął, zadzwonił na policję. Poszukiwania zostały zakończone. Policjanci nie kryją zaskoczenia, że rodzice znajomego 16-latka nie zainteresowali, co u nich robi obca osoba.
To była kolejna ucieczka z domu Kamila P., który zaginął 9 maja. Trzy dni później, 12 maja, matka chłopaka o zaginięciu syna powiadomiła policję. Ta w czwartek opublikowała komunikat, w którym zaapelowała o pomoc w odnalezieniu 16-latka.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl


![Kolejne czołowe zderzenie. 85-latek zjechał na przeciwległy pas, cztery osoby w szpitalu [ZDJĘCIA] czołowe zderzenie czołówka](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/czolowe-zderzenie-podkarpacie-01-218x150.jpg)

![Groźny wypadek w Rzeszowie. Samochód przewrócił się na dach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/wypadek-niemierskiego-rzeszow2-218x150.jpg)
![Kłęby dymu widoczne z wielu kilometrów. Podsumowanie gwałtownego pożaru [FOTORELACJA] pożąr bargum markowa](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/bargum-markowa-pozar-01-218x150.jpg)
![Ogromny pożar w zakładzie produkcji i regeneracji opon koło Łańcuta. W akcji blisko 30 zastępów straży pożarnej [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/pozara-markowa-218x150.png)


![Skażenie rzeki na Podkarpaciu. Pojawiły się martwe ryby, trwa poszukiwanie źródła zanieczyszczenia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/skazenie-rzeki-stobnica-osp-lutcza0-218x150.jpg)

![Burza wokół konsolidacji szpitala w Mielcu z USK w Rzeszowie. Radni zamknęli się przed protestującymi [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/szpital-mielec2-218x150.jpg)




![Nowy most na Podkarpaciu otwarty. To kluczowa trasa i alternatywa dla opóźnionej S19 [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/most-lutcza-stobnica-2-218x150.jpg)

![Nowy most na Sanie zostanie otwarty w lipcu. Będzie nosił imię królowej Zofii [ZDJĘCIA] nowy most na sanie w sanoku](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/Most-Sanok-01-218x150.jpg)

![Od 8 czerwca zmiany w organizacji ruchu na S19: odcinek Sokołów Małopolski – Jasionka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/s19-zmiana-02-1-218x150.jpeg)












![25 lat Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uroczysta gala, wyróżnienia i hołd dla twórców uczelni [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/25lecie-UniwersytetuRzeszowskiego0-218x150.jpg)
![Nowy mural na SP nr 21 w Rzeszowie. Zakończenie rozbudowy przesunięte o miesiąc [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/mural-sp21-rzeszow3-218x150.jpg)



![Nowa atrakcja dla aktywnych w Rzeszowie. Trwają prace w lesie na Słocinie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/slocina-prace-las-218x150.jpg)







