Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Do 31 sierpnia można przesyłać zdjęcia do czwartej edycji konkursu fotograficznego „Podkarpackie Ulubione – cztery pory roku”, organizowanego przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną.

– Sfotografuj ulubione atrakcje turystyczne Podkarpackiego w letnim wydaniu i zyskaj szansę na nagrodę – zachęca PROT. Celem konkursu fotograficznego „Podkarpackie Ulubione – cztery pory roku” jest ukazanie największych atrakcji i walorów turystycznych Podkarpacia.

– Każda edycja to inne barwy, inne wydanie naszego malowniczego regionu. W tej edycji zapraszamy do przesyłania fotek z atrakcjami Podkarpacia w letnim, słonecznym wydaniu – wyjaśnia Ewa Borowiak z PROT. 

Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, walory przyrodnicze jak i krajobrazy. Jury będzie brało pod uwagę zarówno aspekt turystyczny, jak i artystyczny. W konkursie mogą wziąć udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. 

Na zgłoszenia PROT czeka do 31 sierpnia br. Zdjęcia można przesyłać na adres mail: konkurs@podkarpackie.travel lub na adres biura PROT: ul. Grunwaldzka 2, 35-068 Rzeszów. Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia na www.podkarpackie.travel

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: kamera GoPro (I miejsce), weekendowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w Zamku w Krasiczynie, wystawny obiad dla dwóch osób w Zamku w Baranowie Sandomierskim oraz wycieczka “Przemyśl ze Szwejkiem” z biurem “Bieszczader”.

W sprawie konkursu można się również kontaktować z Krystyną Dobrzańską – k.dobrzanska@podkarpackie.travel, 17 852 00 09.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: