Zdjęcie: Pixabay
Reklama

18 osób zmarło w Polsce z powodu zakażenia koronawirusem. Jedna z nich na Podkarpaciu – poinformowało w środę wieczorem Ministerstwo Zdrowia.

Po godz. 17:00 resort podał, że w Polsce odnotowano 225 nowych przypadków zarażenia koronawirusem. Żaden z nich nie dotyczy Podkarpacia. Ministerstwo Zdrowia poinformowało także o kolejnych ofiarach śmiertelnych zachorowania na COVID-19. Zmarło 18 osób, a wśród nich jest 82-letni mężczyzna, który przebywał w szpitalu w Łańcucie. 

Dotychczas koronawirusa na Podkarpaciu potwierdzono u 328 osób, 199 wyzdrowiało, sanepid odnotował 23 zgony. W środę przed południem Ministerstwo Zdrowia informowało o śmierci trzech innych osób w szpitalu w Łańcucie: 76-letniego mężczyzny, 90-letniej kobiety (oboje z powiatu tarnobrzeskiego) i 72-letniej kobiety z powiatu leżajskiego.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie w środę wieczorem poinformowała, że 7 kolejnych osób w naszym regionie wyzdrowiało: dwie z powiatu rzeszowskiego, dwie z powiatu stalowowolskiego oraz po jednej osobie z powiatów: leżajskiego, krośnieńskiego i Rzeszowa.

Obecnie pod nadzorem są 74 osoby, 4506 przechodzi kwarantannę, 76 przebywa w izolacji domowej. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 77 osób.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: