Zdjęcie: Pixabay

187 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce, 20 osób zmarło – poinformowało w piątek po godz. 17:30 Ministerstwo Zdrowia.

Pocieszające się to, że na Podkarpaciu nie odnotowano nowych zachorowań na COVID-19, nie ma też kolejnych ofiar śmiertelnych koronawirusa. Podkarpacki sanepid podał z kolei, że w naszym regionie wyzdrowiały kolejne cztery osoby: młoda kobieta z powiatu dębickiego, dwóch mężczyzn w „sile wieku” z powiatu jasielskiego i starsza kobieta z powiatu leskiego.

Na Podkarpaciu koronawirusa potwierdzono dotychczas u 370 osób, z czego 247 wyzdrowiało, sanepid odnotował 27 zgonów. W piątek przed południem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o dwóch zakażeniach w naszym województwie: u starszego mężczyzny z Tarnobrzega i starszej kobiety z powiatu tarnobrzeskiego.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Obecnie na Podkarpaciu pod nadzorem sanepidu jest 61 osób, 4835 przechodzi kwarantannę, 33 osoby są w izolacji domowej. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 62 osoby. W całym kraju koronawirusa potwierdzono dotychczas u 15 366 osób, według ministerialnych statystyk zmarło 776. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama