Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News

Tym razem ZTM w Rzeszowie zwiększy liczbę kursów dla 9 linii, które jeżdżą poza granice miasta. Autobusy będą jeździły, jak w dni robocze. 

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza kolejne zmiany. Początkowo od poniedziałku (23 marca) wszystkie linie komunikacji miejskiej miały jeździć w dni robocze zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Dodatkowe kursy miały być uruchomione jedynie na liniach 51, 52 i 54.

W piątek ZTM od poniedziałku postanowił jednak nieco inaczej zorganizować kursy miejskich autobusów. Chodzi o linie, które jeżdżą poza Rzeszów: 3, 12, 20, 22, 28, 44, 45, 56 oraz 58 – będą one kursować jednak według rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze w okresie wakacji i ferii. 

„Na liniach tych nie będą realizowane kursy oznaczone literką „s – kursuje w dni nauki szkolnej”. Wyjątkiem jest linia nr 34, dla której obowiązywać będzie sobotni rozkład jazdy” – wyjaśnia ZTM.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podtrzymano decyzję o zawieszeniu linii 53 na lotnisko w Jasionce. W związku z epidemią koronawirusa zostały wstrzymane loty międzynarodowe w porcie lotniczym w Jasionce. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama