Zdjęcie: Pixabay

Do 29 marca br. zostały zawieszone na Podkarpaciu mecze piłkarskie wszystkich klas rozgrywkowych – IV liga, Klasa Okręgowa, Klasa A, Klasa B, rozgrywki młodzieżowe. 

Taką decyzję podjął zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej podczas swojego nadzwyczajnego posiedzenia. Ma ona związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i zagrożeniem epidemiologicznym w Polsce. 

Mając na uwadze względy bezpieczeństwa zawodników drużyn uczestniczących w rozgrywkach prowadzonych przez Podkarpacki ZPN, Związek zawiesił do 29 marca (włącznie) wszystkie zaplanowane mecze wszystkich klas rozgrywkowych – IV liga, Klasa Okręgowa, Klasa A, Klasa B, rozgrywki młodzieżowe. 

Jak poinformował Podkarpacki ZPN, nowe terminy meczów zostaną ustalone przez organy prowadzące rozgrywki w późniejszym terminie. Jednocześnie Związek zaleca powstrzymanie się od rozgrywania meczów sparingowych i turniejów.

W związku z zawieszeniem rozgrywek, okienko transferowe dla drużyn, które jeszcze nie zainaugurowały rozgrywek, pozostaje otwarte do piątku poprzedzającego rozpoczęcie rozgrywek w danej klasie rozgrywkowej.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama