Zdjęcie: Materiały Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Pracownicy Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, którzy zostali objęci kwarantanną ze względu na kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, otrzymali negatywne wyniki testów. 

W poniedziałek informowaliśmy, że u stażystki Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wykryto koronawirusa, a 10 pracowników agencji trafiło na kwarantannę. 

W piątek przed południem dowiedzieliśmy się, że osoba zakażona jest pod opieką lekarza, ale czuje się dobrze i przechodzi chorobę bezobjawowo. Z kolei pracownicy z tzw. kontaktu uniknęli zakażenia. 

– Po 24 godzinach od otrzymania negatywnych wyników testu znieśliśmy dla nich kwarantannę – mówi Jaromir Ślączka, szef Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

RARR od poniedziałku wróci do normalnego trybu pracy. „Cieszymy się bardzo zdrowiem naszych koleżanek i kolegów i z dużym zadowoleniem witamy ich w zespole” – napisał zarząd RARR na swoim facebookowym profilu.

” Z przykrością oświadczamy, że zarówno nasi pracownicy, jak i ich rodziny doświadczyli, naszym zdaniem, nieuzasadnionych trudności w swoich zakładach pracy i placówkach przedszkolnych” – dodał zarząd. 

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama