Studencka impreza rozpoczęła się barwnymi korowodami. Trzeba przyznać, że w tym roku pomysłów na kolorowe przebrania im nie brakowało. 

[Not a valid template]

Była więc łódź piracką, herbatki Lipton, grill, kowboje, studzienne nimfy, supermeni, aligatory, jaskiniowcy czy choinki. Okazało się również, że studentom udało się odnaleźć zaginiony Boeing linii malezyjskich. Na rzeszowski Rynek trafiła również grupa Hiszpanów, którzy przebrani w różowe majteczki trzymali w rękach różowe parasolki z logo klubu go-go znanego ostatnio z nieziemskich cen drinków.

Wielkie koncertowanie potrwa do niedzieli. Studenci UR swoje KultURalia obchodzą na ul. Cichej. W piątek start o godz. 16. Zagrają: Overcome, Kali-Gula, Cremaster, Hysteria, Sawblade, Over Soul, Luxtorpeda, Strachy na Lachy i Farben Lehre. 10 maja koncerty także zaczną się o godz. 16. Wystąpią: Wielki Format, Kamil PRJ, Piechu, Kryptonim Ryba RWP, Domber Bedi, Eroes, Projekt Symfoniczny i O.S.T.R.

Politechnika Rzeszowska będzie bawi się na miasteczku akademickim. W piątek od godz. 17.30 na scenie pojawią się: Kult, Enej, Sokół i Marysia Starosta oraz Chonabibe, natomiast w sobotę od 17.30 zagrają: IRA, Big Cyc, KSU i Brown.

Wejścia na koncerty zarówno w miasteczku PRz, jak i UR są bezpłatne.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama