Jak wykonać makijaż na imprezę, egzamin czy spotkanie biznesowe? Co powinna zawierać Twoja kosmetyczka? Pomoże Ci Kinga Bendnarz, studentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, która prowadzi wideobloga na Youtube.

[Not a valid template]

 

Kinga udziela porad kosmetycznych, podpowiada pomysły na stylizacje, a także na udane zakupy kosmetyków. Hobby rzeszowskiej studentki jest cenione nie tylko przez subskrybentki jej kanału na Youtube, ale też przez specjalistów z branży.

Wśród jej ostatnich wyróżnień jest publikacja w najlepszym magazynie makijażowym na polskim rynku – Make-up Trendy Magazine. To nagroda w ogólnopolskim konkursie na temat makijażu glamour.

Swoją przygodę z internetem rozpoczęła jeszcze w szkole średniej. Założyła funpage’a na Facebooku „Kinga Bednarz Make-up”, którego prowadzi do dziś.

– Początki nie były łatwe. Spotkałam się z krytyką, ale nie podcięła mi skrzydeł. Nie zwracałam uwagi na hejterskie opinie i nadal uczyłam się technik makijażu, doboru odpowiednich kosmetyków i dopasowywania wizażu do różnych typów urody – opowiada Kinga Bednarz.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W grudniu 2014 r. blog Kingi wyszedł poza ramy Facebooka i od tego czasu jest dostępny również w formie wideo. Kinga zamieszcza na wideoblogu filmiki z propozycjami makijaży i innymi poradami w zakresie wizażu i pielęgnacji.

– Studia na kierunku kosmetologia, jak i praca makijażystki i stylistki to świetne połączenie. Od podstaw mogę zadbać o kobietę, począwszy od doboru odpowiednich zabiegów i pielęgnacji przez dobór odpowiednich makijaży aż po samą stylizację – dodaje studentka.

– To moja wymarzona praca. Mam możliwość sprawiania innym radości. Robić to, co się kocha, jest czymś najcudowniejszym w życiu i każdemu tego życzę – mówi Kinga Bednarz.

Wideoblog Kingi Bednarz możecie zobaczyć TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama