Zdjęcie: Policja.pl

Policjanci pracują na miejscu kolizji z udziałem czterech samochodów przy ul. Batalionów Chłopskich w Rzeszowie. Uważajcie, są utrudnienia w ruchu.

Do kraksy doszło ok. godz. 12:30 w kierunku ul. Krakowskiej.  – Cztery samochody najechały na siebie: ford transit, citroen, chevrolet i opel insygnia – mówi Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, nikomu nic się nie stało, kierowcy byli trzeźwi. Samochody biorące udział w kraksie stoją na lewym pasie ruchu.

– Ruch odbywa się jednym pasem. Są utrudnienia w ruchu. Apelujemy do kierowców o ostrożność – dodaje Szeląg. Policja przewidywała, że utrudnienia mogą potrwać do ok. 14:30, ale przeciągną się do ok. 15.30. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności kolizji.

– Wstępnie ustalili, że kierowca forda najechał na tył citroena, a citroen uderzył w chevroleta i opla. Najprawdopodobniej do sądu zwrócimy się z wnioskiem o ukaranie dwóch kierowców – mówi Adam Szeląg.

Czytelnicy informują nas o korkach, które są skutkiem kraksy. – Ul. Dąbrowskiego od skrzyżowania z Chrzanowskiej do Podkarpackiej to ciąg samochodów. Ogromny korek, autobusy są opóźnione” – napisał pan Kuba.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama