Zdjęcie: Papaya Films
Reklama

Jak można opowiadać historię z marką w tle? Tego się dowiecie podczas “Kreatywnego Piątku”, który 14 grudnia odbędzie się w G2A Arena w Jasionce. Wstęp bezpłatny. 

Na “Kreatywny Piątek” zaprasza dom produkcyjny Papaya Films, który od kilku lat w w Warszawie organizuje nieformalne, darmowe spotkania na których poruszane są różne tematy z dziedziny reklamy i popkultury.

– Są to spotkania organizowane w klubach, miejscach związanych z kulturą. Przychodzi na nie dużo ludzi, często związanych lub planujących związać się z branżą kreatywną – wyjaśnia Anna Jaraźna z Papaya Films. 

Do tej pory spotkania odbywały się tylko w Warszawie. Teraz Papaya Films wychodzi z nimi na całą Polskę. Organizatorzy byli już w Katowicach, Krakowie, Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu.

– Prelegentami są doświadczone osoby z agencji reklamowych, które w interesujący, nieszablonowy sposób opowiadają o temacie. Chcemy pokazać, że reklama to nie tylko ulotki rozdawane na ulicy, czy nudne reklamy proszku do prania – twierdzi Anna Jaraźna. 

Nieodłącznym elementem spotkań jest prezentacja filmów reklamowych i zażarta na ich temat dyskusja. 14 grudnia o godz. 20:00 “Kreatywny Piątek” odbędzie się w G2A Arenie w Jasionce koło Rzeszowa. Na spotkaniu pt. “Reklama to też film” dowiecie się, jak można opowiedzieć historię z marką w tle.

Do G2A Arena przyjedzie Marta Frączek, związana ze znaną agencją reklamową Saatchi&Saatchi IS, w branży reklamowej pracuje 9 lat. Frączek uczestniczyła w tworzeniu kampanii dla takich klientów jak Carrefour, Milka, Microsoft, Old Spice, Alivia, czy IKEA.

Marta Frączek jest też jurorem i członkiem kapituły konkursu Papaya Young Directors, członkiem zarządu Klubu Twórców Reklamy, zdobyła wiele kreatywnych nagród, a także “Fryderyka 2016” za “Teledysk Roku” – Frączek jest współtwórcą scenariusza do klipu Dawida Podsiadło – “W dobrą stronę”. 

“Kreatywny Piątek” w G2A Arenie potrwa dwie godziny. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.